Bafang Front Wheel Motor 43V 250W FM G320.250.R Roller Brakes
Vendor code: 100108
Bafang 250W 36V voorwielmotor FM G320.250.R
Deze stille en sterke (30Nm) Bafang 36 volt 250 watt elektrische voorwielmotor is uiterst efficiënt en gaat erg lang mee. Deze voorwielmotor is geschikt voor fietsen met eenRollerbrake remsysteem. De rollerbrakes zijn in feite een doorontwikkeling van de al wat oudere trommelremmen en vindt men op de wat luxere stadsfietsen.
Het gaat hierbij om een losse motor inclusief bevestigings ringen en moeren. Ook kunnen wij de motor inspaken in een dubbelwandige aluminium velg. Al onze voorwielmotoren worden ingespaakt met de dikkere 13G spaken (2.34 mm) wat zorgt voor een stevig en betrouwbaar wiel. Spaken zijn verkrijgbaar in de kleuren zwart en zilver RVS. Spaaknippels zijn standaard in zilver kleur. Wij kunnen alle soorten wielmaten leveren in de kleuren zwart en zilver. U kunt in het keuze menu aangeven welke maat en kleur u wenst. 28 inch wielen met ingespaakte motor hebben wij op voorraad en worden binnen 1-2 werkdagen geleverd. Andere wielmaten worden binnen 3-5 werkdagen geleverd.
Motoren tot 250 watt met trapondersteuning tot 25 km/h zijn wettelijk toegestaan op de openbare weg.
Specificaties:
  • Merk: Bafang
  • Model: FM G320.250.R (Rollerbrake)
  • Voltage: 36 volt
  • Vermogen: 250 watt
  • Stroomsterkte limiet: 15 ampère
  • Motorkleur: zilver
  • Toerental: 205 Rpm
  • Max. koppel: 30 Nm
  • Geluidsniveau: < 55 dB
  • Max. snelheid: 28 inch: 25 km/h | 26 inch: 25 km/h | 24 inch: 25 km/h | 20 inch: 22 km/h
  • Inbouwbreedte voorvork: 100 mm
  • 9-pins kabel lengte vanuit motor: circa 250 mm
  • Motor gewicht: 2.3 kg
  • Maximale behuizing diameter: 138 mm
  • Velg: dubbelwandig 36H (optioneel)
  • Spaak: Alpina RVS 13G (2.34 mm) (optioneel)
  • Max. Efficiency: ≥80%
  • Waterproof gradatie: IP X5
  • Certificaten: ROHS / CE
Inhoud:
  • Voorwielmotor Bafang 250 watt met vrijloop
  • Bevestigingsringen en moeren
338 euro
Not available
Available soon
Specifications
Maximum engine crankshaft speed, rpm
205
Engine model
FM G320.250.R
Drive side
Front
Spoke thickness
13G (2,34 mm)
Colour
Silvery
Engine power
250 W
Motor torque
30 Nm
Brake type
Roller brakes
Top speed
25 km/h
Wheel diameter
28"
Wheel diameter
26"
24"
27.5"
29"
20"